THE DEFINITIVE GUIDE TO پمپ آب

The Definitive Guide to پمپ آب

The Definitive Guide to پمپ آب

Blog Article

نرخ تخلیه (نرخ جریان): میزان آبی که در مدت زمانی مشخص و دقیق پمپاژ می گردد که هر چقدر این مقدار بالاتر باشد، سرعت پمپاژ آب نیز بالاتر خواهد بود.

پمپ آب شور دریا چه کاربردی دارد؟ راهنمای خرید و معرفی انواع آن

انواع پمپ آب خانگی در چهار دسته قرار می‌گیرند که عبارتند از:

برای مثال پمپ آب فشار قوی و انواع پمپ‌های الکتریکی پرقدرت یا خودتنظیمی جریان برق دو گزینه پیش رو برای خرید پمپ آب اصفهان می‌تواند باشد.

در ساختمان هایی که پمپ آب در انها مورد استفاده قرار می گیرد، هواگیری پمپ امری ضروری است. برخی کاربران پمپ آب معمولا این کار را انجام نمی دهند و همین امر بعد ها باعث از کار افتادن و خرابی قطعات مهم پمپ آب می شود.

راد پمپ: برند راد پمپ را نیز باید یکی دیگر از معروف ترین برندهای حوزه صنایع سازنده پمپ اب در ایران دانست.تقریبا کسی نیست که در جستجوی اینترنتی پمپ و در انواع سایت های فروش نام کفکش راد به چشم او نخورده باشد.

پمپ آب کشاورزی معمولا از میان شناورها انتخاب می شود. برند پمپیران بخش عمده ای از انواع پمپ های اب کشاورزی را به خود اختصاص داده است. قیمت پمپ آب کشاورزی به واسطه اندازه، قدرت الکتروموتور و نوع فاز، بسیار بالاتر از پمپ خانگی است.

محصولات ژنراتور موتور برق پمپ آب الکتروموتور کمپرسور تجهیزات برق صنعتی قطعات دیزل ژنراتور دیزل ژنراتور

قوانین و مقررات پشتیبانی دسترسی آسان‌تر به متخصصین

انواعی از پمپ که با نام پمپ پروانه باز شناخته می شوند، مربوط به پمپ های کفکش هستند که برای امکان عبور سیالاتِ دارای ذرات معلق، با طراحی بدون پروانه ساخته شده اند.

نقطه مرگ: نقطه مرگ حداکثر میزان هد پمپ آب را نشان می‌دهد که در آن میزان دبی به صفر می‌رسد.

here با این اقدام امکان دسترسی شما به افراد کارشناس در زمینه نصب پمپ آب و منبع در نقاط مختلف اصفهان به راحتی فراهم می‌شود.

برای جلوگیری از این کار بهتر است که از چک ولو یا شیر یک طرفه در قسمت خروجی پمپ آب خانگی استفاده نمایید. برای تنظیم جریان آب و کنترل تعداد دفعات روشن و خاموش شدن آن می توان از کلید اتوماتیک یا ست کنترل استفاده نمود. در انتها لوله جریان آب را به لوله خروجی پمپ آب خانگی وصل می نماییم.

نقطه تلاقی: این نقطه نشان دهنده تلاقی منحنی کارایی با میزان مصرف است.

Report this page